• Zabawa karnawałowa

    Dodano 6 stycznia, 2012 przez w Wydarzenia

    Dnia 5 stycznia 2012 roku odbyła się w przedszkolu zabawa karnawałowa dla dzieci przedszkolnych. Zabawa odbywała się w dwóch salach. Grupa 3 i 4 – latków bawiła się razem w jednej, a 5 i 6 – latków w drugiej sali. Były tańce przy skocznej muzyce. Konkursy „Najładniejszy strój”, „Taniec z balonami”. Zabawę urozmaiciły odwiedziny Klauna i Myszki Miki. Słodki poczęstunek dostarczył dzieciom energii do zabawy. Oprawę muzyczną zapewnił „Wolontariat” z Gimnazjum w Godzieszach Wielkich, za co serdecznie dziękujemy.

    Więcej zdjęć tutaj.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji