• Jesienna integracja

Dodano 15 października, 2015 przez w Grupa Biedronki, Grupa Jagódki

13 października obchodziliśmy Święto Drzewa, z tej okazji wychowawczynie grup "Biedronki" i "Jagódki" postanowiły zorganizować zajęcia łączone dla dzieci 5 i 4-letnich. Głównym tematem spotkania była "Jesień w parku i w lesie". Dzieci poprzez wspólną zabawę, tańce oraz śpiewanie piosenek świetnie się zintegrowały, a przy tym poznały różne gatunki drzew liściastych i iglastych (sosna, jarzębina, dąb, kasztanowiec), ich owoce, a także dowiedziały się, dlaczego drzewa są tak ważne dla ludzi (produkcja tlenu). Spotkanie przebiegało w bardzo miłej i wesołej atmosferze. Aby się o tym przekonać zachęcamy do obejrzenia galerii.