• Wizyta strażaków w grupie Wiewiórki

Dodano 19 czerwca, 2017 przez w Grupa Wiewiórki

We współpracy z rodzicami zorganizowano dnia 19 czerwca 2017 roku  spotkanie ze strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej – KSRG w Chełmcach.  Wizyta strażaków w naszym przedszkolu wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród dzieci. W trakcie tego spotkania przedszkolaki dowiedziały się jak wygląda praca strażaka oraz utrwaliły numery alarmowe. Strażacy zaprezentowali strój strażaka oraz sprzęt wykorzystywany w akcjach ratowniczych. Dzieci miały okazję zobaczyć wóz strażacki i jego wyposażenie. Każde dziecko przy pomocy strażaka mogło użyć węża strażackiego oraz przymierzyć hełm. Na zakończenie spotkania dzieci podziękowały strażakom i życzyły satysfakcji z wykonywanych obowiązków.

Dziękujemy strażakom za przybycie i ciekawe zajęcia, które umożliwiły poznanie pracy strażaka.