• Pokaz pierwszej pomocy

Dodano 18 października, 2017 przez w Grupa Jagódki, Grupa Krasnale, Grupa Motylki, Grupa Skrzaty, Grupa Słoneczka, Grupa Żabki

Dnia 12 października 2017 roku dzieci z grup starszych uczestniczyły w pokazie udzielania pierwszej pomocy przygotowanym przez pana Bogdana Dymarczyka, tata Piotrusia z grupy Motylki. Wychowawca grupy czytał wiersz natomiast przedszkolaki pokazywały czynności krok po kroku jakie należy wykonaż podczas udzielania pierwszej pomocy. Do demonstracji służyły im pluszowe misie. Dzieci z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach. Dodatkowo dzieci z grupy Motylki otrzymały dyplom Małego Ratownika.