• Wyjątkowi Goście w przedszkolu

Dodano 12 stycznia, 2018 przez w Grupa Żabki

Dnia 12 stycznia 2017 w grupie „Żabki” odbyła się uroczystość z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały program artystyczny nawiązujący do Świąt Bożego Narodzenia. Uroczystość uświetniły również występy młodzieży z Gimnazjum w Godzieszach. Babcie i Dziadkowie zostali obdarowani prezentami w postaci serduszek – symbolu ogromnej miłości i szacunku Ich wnuków. Bardzo miło było nam gościć w naszym przedszkolu tak szanownych gości.

Wychowawczyni bardzo dziękuje mamom, które przygotowały słodki poczęstunek.