• Dzień Babci i Dziadka Słoneczka 2018

Dodano 1 lutego, 2018 przez w Grupa Słoneczka

Dzień Babci i Dziadka w grupie Słoneczka

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają.

Dlatego, w podzięce za ich wielkie serce 1 lutego odbyło się uroczyste spotkanie, które jest tradycją w naszym przedszkolu. „Słoneczka” dla swoich babć i dziadków przygotowały przedstawienie „Placek dla wnuczka”. Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki i tańce. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich drobnymi upominkami. Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Wychowawczyni serdecznie dziękuje Rodzicom za pomoc w organizacji uroczystości. Pani Monice Szuleta za pomoc w przygotowaniu przebrań dla dzieci oraz Pani Karolinie Salamon za piękne fotografie.