• Realizacja projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” w grupie „Żabek”.

Dodano 30 listopada, 2018 przez w Grupa Żabki

Moduł I

Dzieci wraz z wychowawcą wybrały grupową maskotkę- Misia Krzysia, który odbył czytelniczą podróż po domach przedszkolaków. Miś był wyposażony w dzienniczek, w którym rodzice wpisywali tytuł utworu, który został przeczytany a dzieci odrysowywały swoją rączkę i wspólnie z rdzicami wykonywały ilustrację do bajki.

Moduł II

Dzieci wspólnie z Misiem Krzysiem uczyły się samodzielności. Stworzyły razem z panią Arletą kodels przedszkolaka. Zapoznały się z obrazkowym planem dnia w przedszkolu. Zaplanowały kąciki zainteresowań i ustaliły zasady korzystania z nich.

Moduł III

Z okazji 100 lecia Niepodległości dzieci poznały godło i flagę Polski. Słuchały hymnu zachowując odpowiednią postawę i wzięły udział z przeglądzie plastycznym pt."Polska- moja ojczyzna". Efektem finałowym projektu była uroczystość przedszkolna w dniu 09.11.2018r. (biesiada patriotyczna).