• Czytający goście

Dodano 28 lutego, 2019 przez w Grupa Jeżyki
    W ramach innowacji „Głośne czytanie to wychowywanie” uczniowie klasy Vb czytali maluchom z grupy „Jeżyki”. Przedszkolaki mogły podziwiać umiejętności czytelnicze swoich starszych kolegów i zobaczyć, że wspaniale jest, kiedy można już poczytać samemu. Była też zabawa integracyjno-ruchowa, dzięki której maluchy przełamywały nieśmiałość przed starszymi kolegami. Wszystkim działaniom przyglądał się „Zdziś” pluszowa maskotka grupy „Jeżyki”, która jest przyjacielem i przewodnikiem dzieci podczas trwania projektu „Mały miś w świecie wielkiej literatury”. Już od pierwszego dnia zyskał on sympatię dzieci i został posadzony na honorowym miejscu w kąciku czytelniczym.