• Czary Mary

Dodano 4 marca, 2019 przez w Grupa Żabki

W grupie Żabki zjawiła się wróżka i działy się prawdziwe czary. Pani Magda używając magicznych sztuczek wyczarowała tęczę i spowodowała wybuch wulkanu. Jej niezwykła buteleczka połknęła jajko, balon sam się nadmuchał, palec moczony w  wodzie był suchy. Prostowały się włosy na głowie papierowego ludzika i wiele innych zjawisk działo się podczas występu wróżki. Dzieci z dużym zainteresowaniem brały udział w zabawach badawczych. Wzbudziły one duże zainteresowanie wśród przedszkolaków. Maluchy nagrodziły panią Magdę dużymi brawami. bardzo dziękujemy pani Magdzie za to, że przyjęła nasze zaproszenie i na chwilę przeniosła nas w „świat magii”.