• Zakończenie przedszkola w grupie Słoneczka

Dodano 19 czerwca, 2019 przez w Grupa Słoneczka

Ten dzień był dniem bardzo wyjątkowym, uroczystym i wzruszającym, bowiem odbyła się uroczystość zakończenia przedszkola. Cztery lata w przedszkolu szybko minęły. Był to czas niezwykły i niezapomniany. Dzieci z maluszków, zagubionych i nieśmiałych, stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań.

Słoneczka pod kierunkiem nauczycielek  przygotowały specjalnie na tę okazję występ artystyczny. Były wiersze, piosenki oraz taniec.

Na pamiątkę tego wydarzenia wychowawczyni wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy i nagrody w postaci książek, oraz foto albumów życząc wszystkim wspaniałych wakacji.

Po części oficjalnej przyszedł czas na niespodzianki przygotowane przez rodziców. Był pyszny tort oraz wspólne zabawy na świeżym powietrzu.

Wychowawczyni serdecznie dziękuje rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie, dzieciom natomiast życzymy samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni.