• Miś Zdziś Wyrusza w Świat

Dodano 10 września, 2019 przez w Grupa Motylki, Mały miś w świecie wielkiej literatury

W bieżącym roku szkolnym nasze przedszkole przystąpiło do międzynarodowego projektu Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury. Głównym celem projektu jest rozwijanie czytelnictwa. Projekt jest zgodny z podstawą programową wychowania przedszkolnego oraz  kierunkami polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2019/2020. W naszej sali  zamieszkał Miś Zdziś. Miś zaopatrzony jest w dziennik podróży, którą rozpoczął po domach przedszkolaków z grupy Motylki.  Zadaniem każdego dziecka jest przeczytanie wspólnie z rodzicami bajki dla Zdzisia oraz wykonanie rysunku w dzienniczku podróży. Każdego dnia Miś Zdziś odwiedza dom innego dziecka, co wzbudza w dzieciach wiele emocji.

Serdecznie zapraszamy Rodziców do wspólnego czytania w naszym przedszkolu.