• Przyjaciele Pluszowego Misia

Dodano 25 listopada, 2020 przez w Grupa Malinki

Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia dzieci z grupy Malinki spędziły na wirtualnych zabawach z Misiem Teddy Eddie. Wychowawca włączył transmisję na żywo z domku Misia, który oprowadzał maluchy po swoim mieszkaniu, otwierał kolejne pokoje a w nich pudełka w których znajdowały się przedmioty-(niespodzianki), dzięki którym Miś przypomniał  dzieciom jak nazywają się one w języku angielskim. Po zwiedzaniu domku Miś rozpoczął wspólnie z dziećmi gimnastykę, która przyniosła maluchom wiele radości, pozwoliła rozwinąć koordynację wzrokowo-ruchową u dzieci, a przy okazji Malinki przypomniały sobie nazwy części ciała po polsku i po angielsku. Po skończonych zabawach z przesympatycznym Misiem Malinki rozpoczęły zabawę z farbami, którymi pomalowały postać Misia. Po zakończonej pracy podsumowaliśmy sobie cały dzień. Prace trafiły na wystawę w szatni przedszkola a Malinki za pełne zaangażowanie w ciągu dnia otrzymały od wychowawcy dyplom Przyjaciela Pluszowego Misia.