• Bal karnawałowy

Dodano 26 stycznia, 2021 przez w Grupa Biedronki, Grupa Jeżyki, Grupa Krasnale, Grupa Malinki, Grupa Skrzaty, Grupa Słoneczka, Grupa Żabki, Grupa Zajączki

Karnawał to miła tradycja, przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to niezwykły, długo wyczekiwany dzień. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było 26 stycznia, kiedy w naszym przedszkolu odbył się bal. Pojawiły się kotki, księżniczki, wróżki, piraci, policjanci i wiele innych postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno! Przedszkolaki świetnie się bawiły przy rytmicznej i skocznej muzyce. Na sali, podczas pląsów, było bardzo wesoło oraz kolorowo. Uśmiech nie znikał z dziecięcych twarzy. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom.

.