• Uczymy się okazywać emocje

Dodano 9 lutego, 2021 przez w Grupa Malinki, Mały miś w świecie wielkiej literatury

W ramach realizacji innowacji „Mały Miś w świecie emocji” dzieci z grupy Malinek poznają różne rodzaje emocji, do tej pory poznały m.in. radość, smutek, złość i strach. Maluchy uczą się w jaki sposób można okazywać dobre emocje, natomiast w założonym w naszej sali „kąciku emocji” przedszkolaki uczą się jak sobie poradzić gdy ogarnia nas zła emocja. Z relacji fotograficznej widać, że maluchy we właściwy sposób potrafią okazywać poznane emocje m.in. za pomocą mimiki twarzy.