• Przedszkole wita nas!

Dodano 21 września, 2021 przez w Grupa Biedronki

We wrześniu tego roku w progi grupy „Biedronki” wkroczyły nowe przedszkolaki. Dzieci bardzo dobrze zaadoptowały się w grupie i chętnie przychodzą do przedszkola.
    Na zajęciach pracujemy wykorzystując pedagogikę zbawy Klanza – bawimy się i śpiewamy przy piosenkach: „Idzie wąż”, „Komar”, „Całuski”, „10 palców mam”, „Mały kotek”, „Taka gra”. Tworzymy akompaniamenty do piosenek, malujemy farbami, kredkami, uczymy się wycinać nożyczkami, poznajemy dni tygodnia i pory roku, uczymy się je przeliczać. Bardzo dużo radości sprawiają nam zabawy ruchowe i tory przeszkód, które mają służyć rozwijaniu dużej motoryki. Ponadto tańczymy Zumbę i zdobywamy stempelki oraz kropeczki na nasze Biedronki.