• Marsz Niepodległości

Dodano 11 listopada, 2021 przez w Grupa Biedronki, Grupa Jeżyki, Grupa Malinki, Grupa Motylki, Grupa Skrzaty, Grupa Słoneczka, Grupa Wiewiórki, Grupa Żabki, Grupa Zajączki

Z okazji 103 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości 9 listopada wszystkie grupy przedszkolne wzięły udział w Marszu Niepodległości w kierunku Urzędu Gminy Godziesze Wielkie. Dzieci z grupy Malinki przygotowały upominek przedstawiający Godło Polski, który został przekazany na ręce pani Sekretarz Małgorzaty Banaś. Wszystkie dzieci z dumą recytowały” Katechizm polskiego dziecka”. Dzieci z grupy Żabek zaprezentowały wiersze patriotyczne oraz przekazały pani Sekretarz biało – czerwone kwiaty. Cała uroczystość odbyła się w miłej atmosferze. Dzieci za swoje zaangażowanie i trud jaki włożyły otrzymały przygotowane przez Urząd Gminy w Godzieszach Wielkich upominki za które serdecznie dziękujemy. Cały marsz zakończył się na placu Szkoły Podstawowej w Godzieszach Wielkich gdzie został odśpiewany hymn ,,Mazurek Dąbrowskiego”.

.