• Słoneczka i Żabki w odwiedzinach u Świętego Mikołaja cz.1

Dodano 9 grudnia, 2021 przez w Grupa Słoneczka, Grupa Żabki

1 grudnia dzieci z grupy „Słoneczka” i „Żabki” wybrały się na wycieczkę do Rezydencji Świętego Mikołaja w Ostrowie Wielkopolskim. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem oglądały spektakl pt.  „Masza, Niedźwiedź i Elfik ratują Świętego Mikołaja”. Brały w nim także aktywny udział, zamieniając się w lekarzy i ratując Świętego Mikołaja. Następnie wspólnie zaśpiewaliśmy kolędy, po czym nadszedł czas na pamiątkowe zdjęcia. Po przedstawieniu dzieci uczestniczyły w warsztatach, malowały farbami drewniane choinki, które zabrały na pamiątkę do domu. Potem dzieci wrzuciły listy do Świętego Mikołaja, przygotowane w domu oraz poczęstowały się pierniczkami. Po słodkim poczęstunku nadszedł czas na przejażdżkę ciuchcią po ulicach Ostrowa Wielkopolskiego. To był mile spędzony czas.