• Podziękowanie za zbiórkę karmy

Dodano 24 stycznia, 2022 przez w Grupa Biedronki, Grupa Jeżyki, Grupa Malinki, Grupa Motylki, Grupa Skrzaty, Grupa Słoneczka, Grupa Wiewiórki, Grupa Żabki, Grupa Zajączki

Składamy serdeczne podziękowania dzieciom naszego przedszkola i przedszkola w Saczynie oraz rodzicom, za aktywny udział w zbiórce darów dla zwierząt ze schroniska. Dzięki dużemu zaangażowaniu i zrozumieniu ich potrzeb, zgromadziliśmy spore ilości karmy, zabawek i innych akcesoriów. Dary zostały przekazane do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Niedźwiedziu. Szczęśliwe zwierzątka długo nie zapomną Waszych dobrych i wielkich serc.

Przed świętami Pani Kamila Stysiak z gminy odwiedziła dzieci w przedszkolu, opowiedziała o bezdomnych zwierzętach oraz wręczyła dzieciom drobne upominki w podziękowaniu za zaangażowanie się w zbiórkę karmy.

11 stycznia do przedszkola przyjechali przedstawiciele schroniska po odbiór zebranej karmy. Razem z przedstawicielami schroniska przyjechał pies, który był bardzo przyjaźnie nastawiony do dzieci. Przedszkolaki miały możliwość pogłaskania pieska oraz zrobienia z nim pamiątkowego zdjęcia.