• Spotkanie z lekarzem

Dodano 31 października, 2022 przez w Grupa Biedronki, Grupa Jeżyki, Grupa Malinki, Grupa Motylki, Grupa Skrzaty, Grupa Słoneczka, Grupa Żabki, Grupa Zajączki

Podczas spotkania Pan doktor zapoznał dzieci z zawodem lekarza, zwrócił uwagę na spożywanie zdrowych produktów, korzystanie z ruchu na świeżym powietrzu, higienę oraz związek między chorobą a leczeniem i koniecznością przyjmowania lekarstw. Dzieci miały okazję do posłuchania przez stetoskop bicia własnego serca i kolegów oraz odgłosów naszego organizmu, jak również zapoznania się z podstawowym sprzętem medycznym. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze. Mamy nadzieję, że dzięki temu spotkaniu żadna wizyta w gabinecie lekarskim nie będzie budziła nieprzyjemnych uczuć, a także rozbudzi zainteresowanie tym zawodem.