• Koncert kolęd

Dodano 16 stycznia, 2023 przez w Grupa Biedronki, Grupa Jeżyki, Grupa Malinki, Grupa Motylki, Grupa Skrzaty, Grupa Słoneczka, Grupa Żabki, Grupa Zajączki

16 stycznia br. w naszym przedszkolu, odbył się koncert kolęd w wykonaniu absolwentów Publicznego Przedszkola im. Marii Konopnickiej w Godzieszach Wielkich, obecni uczniów klas IV-VI Szkoły Podstawowej w Godzieszach Wielkich pod kierownictwem pani Izabeli Woszczek. Swoje umiejętności gry na instrumencie zaprezentował Marcin Bilski  na akordeonie,  Wiktoria Wyrembska na pianinie. Solo zaśpiewał Eryk Piękny i  w duecie Julia Biernat i Łucja Stysiak. Serdecznie dziękujemy starszym kolegom i koleżankom za tak piękne zaprezentowanie swoich umiejętności muzyczno-wokalnych.

.