• Mam wyjątkowych dziadków

Dodano 27 stycznia, 2023 przez w Grupa Wiewiórki

Dnia 20 stycznia 2023 roku w przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przybyłych na tą uroczystość gości powitała Kamila Zmyślona- opiekun grupy. Zaproszonym gościom dzieci przedstawiły tradycyjne Jasełka.  Na zakończenie wszystkie wnuki swoim kochanym Babciom i Dziadkom złożyły serdeczne życzenia  oraz zaśpiewały „Sto lat”. Mali aktorzy byli  bardzo  przejęci, a Babcie i Dziadkowie wzruszeni występami wnuków. Po przedstawieniu dzieci wręczyły Dziadkom symboliczne upominki i zaprosiły na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy. Na zakończenie Pani Dyrektor Dorota Maślak oraz Pani Dyrektor Violetta Smoczyńska z tej okazji złożyły przybyłym gościom życzenia. Spotkanie upłynęło w miłej i przyjaznej atmosferze.