• Gminny Logopedyczny konkurs plastyczny „ Logopedyczne zwierzaki”.

Dodano 30 czerwca, 2023 przez w Logopeda

26 maja 2023 roku Komisja Konkursowa w składzie: mgr Elżbieta Kostera, mgr Marzena Janczarek i mgr Joanna Cuper dokonała oceny prac plastycznych, które wpłynęły na konkurs – „Logopedyczne zwierzaki” organizowany przez Zespół Szkół nr 1 w Godzieszach Wielkich – osoba odpowiedzialna mgr Danuta Cuper.

W konkursie wzięło udział 29 uczestników, wpłynęło 29 prac plastycznych z następujących placówek:

- Publicznego Przedszkola im. M. Konopnickiej w Godzieszach Wielkich,

- Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Stobnie Siódmym,

Komisja konkursowa zmieniła regulamin w zakresie form i zasad konkursu przyznając dodatkowo w grupie dzieci 3 – letnich , 5–letnich i 6 – letnich, wyróżnienia.

Przy ocenie prac plastycznych Komisja Konkursowa kierowała się następującymi kryteriami: zgodność pracy z tematem konkursu, oryginalność, pomysłowość, estetykę w wykonaniu oraz walory artystyczne.

Poziom wykonanych prac był bardzo wysoki. Wszystkie były ciekawe, oryginalne, wykonane z dużą starannością.

Komisja Konkursowa przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria 3 – latki

I miejsce – Maja Całkosińska – Publiczne Przedszkole im. M. Konopnickiej w Godzieszach Wielkich,

II miejsce – Nela Niziołek – Publiczne Przedszkole im. M. Konopnickiej w Godzieszach Wielkich,

III miejsce – Aniela Szuleta – Publiczne Przedszkole im. M. Konopnickiej w Godzieszach Wielkich.

Wyróżnienie – Adam Henrysiak – Publiczne Przedszkole im. M. Konopnickiej w Godzieszach Wielkich.

Kategoria 4 – latki

I miejsce – Witold Rynowiecki – Publiczne Przedszkole im. M. Konopnickiej w Godzieszach Wielkich,

II miejsce – Franciszek Szymczak – Publiczne Przedszkole im. M. Konopnickiej w Godzieszach Wielkich,

III miejsce – Jakub Rataj – Publiczne Przedszkole im. M. Konopnickiej w Godzieszach Wielkich –oddział zamiejscowy w Saczynie.

Kategoria 5 – latki

I miejsce – Zuzanna Piotrowska – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Stobnie Siódmym,

II miejsce – Helena Owsiana – Publiczne Przedszkole im. M. Konopnickiej w Godzieszach Wielkich,

III miejsce – Antoni Edward Mucha – Publiczne Przedszkole im. M. Konopnickiej w Godzieszach Wielkich,

Wyróżnienie – Alicja Młynek – – Publiczne Przedszkole im. M. Konopnickiej w Godzieszach Wielkich,

Kategoria 6 – latki

I miejsce – Antoni Nawrot – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Stobnie Siódmym,

II miejsce – Szymon Szydłowski – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Stobnie Siódmym,

III miejsce – Alan Józef Mucha – Publiczne Przedszkole im. M. Konopnickiej w Godzieszach Wielkich.

Wyróżnienie – Bartosz Wieczorek – Publiczne Przedszkole im. M. Konopnickiej w Godzieszach Wielkich.

Nagrody i dyplomy zostały odebrane 15 czerwca 2023 roku w Publicznym Przedszkolu w Godzieszach.

Wszystkim uczestnikom i laureatom serdecznie gratuluje i dziękuję za udział.

Opracowała neurologopeda Danuta Cuper.

Poniżej zdjęcia z konkursu.