• Sport to zdrowie

    Dodano 24 września, 2023 przez w Grupa Motylki

    Grupa Motylki w dalszym ciągu kontynuowała temat zdrowego odżywania i zdrowego trybu życia. Słuchając wiersza J. Brzechwy „Na straganie” przypomnieliśmy sobie jakie warzywa należy jeść aby być zdrowym. Następnie dzieci wzięły udział w konkurencjach sportowych na świeżym powietrzu. Towarzyszyły nam mnóstwo śmiechu. Dzieci dowiedziały się także, że w sporcie nie zawsze się wygrywa ale najbardziej liczy się dobra zabawa. Zajęcia zakończyliśmy ćwiczeniami kodowania.

     

     

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji