• Poznajemy zawody naszych rodziców

Dodano 18 października, 2023 przez w Grupa Motylki

Dziś w naszej grupie  odbyły się niecodzienne zajęcia – warsztaty fryzjerskie. Odwiedziła nas bardzo miła osoba – fryzjerka Pani Wioleta. Opowiedziała przedszkolakom o swoim zawodzie i pracy, którą  wykonuje. Dzieci poznały przybory fryzjerskie oraz tajniki stylizacji fryzur. Każde dziecko mogło wybrać sobie fryzurę. W taki sposób na głowach powstawały  piękne loki i plecione warkocze. Chętni chłopcy natomiast wrócili do swoich domów z włosami „postawionymi na żel”. Radość dzieci z nowych fryzur była ogromna, a zabawa jeszcze większa.