• BohaterOn 2023

Dodano 13 listopada, 2023 przez w Grupa Biedronki, Grupa Jeżyki, Grupa Malinki, Grupa Motylki, Grupa Skrzaty, Grupa Słoneczka, Grupa Żabki, Grupa Zajączki

W czwartek 9 listopada nasze  Przedszkole obchodziło Narodowe Święto Niepodległości.  Dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych, pani Dyrektor ,Wicedyrektor przedstawiciel Policji oraz pracownicy przedszkola zebrali się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Polaków czas. Starszaki Malinki i Biedronki przygotowały program artystyczny. Wszyscy biorący udział w przygotowanym programie  dumą odśpiewali hymn Polski.  wraz ze wszystkimi zebranymi gośćmi, pamiętając przy tym o zachowaniu należytej postawy. Jak co roku nasze przedszkole włączyło się w akcję BohaterON 2023, 6- latki z grupy Biedronki zaprezentowały taniec do utworu WŁĄCZ HISTORIĘ! czyli piosenkę promującą tę ogólnopolską akcję. Nasze święto zakończyliśmy wspólnym spacerem z biało-czerwonymi chorągiewkami wokół naszego przedszkola.

.