• Gminny Konkurs Plastyczny „Herb stolicy Polski- Warszawy”

Dodano 10 listopada, 2023 przez w Grupa Biedronki, Grupa Jeżyki, Grupa Malinki, Grupa Motylki, Grupa Skrzaty, Grupa Wiewiórki

Dnia 10 listopada 2023r. zostały ogłoszone wyniki Gminnego Konkursu Plastycznego „Herb stolicy Polski- Warszawy”. Celem konkursu było pobudzenie twórczej wyobraźni dziecka; rozwijanie zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznymi; rozwijanie poczucia przynależności narodowej- znajomość herbu stolicy Polski. Prace konkursowe oceniła powołana w tym celu komisja. Jurorzy brali pod uwagę: samodzielność, oryginalność, estetykę i zgodność z tematem.

Laureaci nagród:

I miejsce: Łucja Stępień -Przedszkole w Godzieszach Wielkich

II miejsce: Tymon Balcerzyk – Oddział Zamiejscowy w Saczynie

III miejsce: Stanisław Szak- Przedszkole w Stobnie Siódmym

Pozostałymi uczestnikami konkursu byli:

Igor Pęczek, Nadia Chodyła, Stanisław Kuświk, Franciszek Szyszkiewicz, Alex Gretka, Martyna Kostera, Nadia Dziwińska, Mikołaj Stępień, Mikołaj Molka.

Po ogłoszeniu wyników konkursu wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz upominki. Organizatorami konkursu były Pani Ewelina Mikołajewska oraz Pani Kamila Zmyślona. Serdecznie gratulujemy dzieciom 5 i 6 letnim zdolności i pomysłowości oraz Rodzicom za zaangażowanie w realizacje konkursu.