• Mały Patriota

Dodano 12 listopada, 2023 przez w Grupa Sówki, Grupa Wiewiórki

10 listopada obchodziliśmy  w naszym przedszkolu Narodowe Święto Niepodległości. Grupa „Wiewiórki” przygotowała dla swoich młodszych kolegów i koleżanek występ.  Podczas akademii dzieci recytowały patriotyczne wiersze oraz zaśpiewały piosenkę pt. „Jesteśmy Polką i Polakiem”. Na zakończenie odśpiewaliśmy hymn narodowy w ramach corocznej akcji „Szkoła do hymnu”. Po oficjalnej części akademii przedszkolaki brali udział w zabawach ruchowych oraz obejrzały bajkę o symbolach narodowych. Tego dnia dla przedszkolaków czekały też słodkości – rogale marcińskie oraz sok jabłkowo-gruszkowy.