• Wielka sprawa- nasze prawa

Dodano 20 listopada, 2023 przez w Grupa Wiewiórki

W grupie Wiewiórek przeprowadzone zostały zajęcia na temat  praw dziecka. Na samym początku przedszkolaki zastanawiali się  czym są prawa dziecka. Następnie wysłuchały opowiadania o  „Smutnym pajacyku”.  Wspólnie z dziećmi tworząc pociąg  udaliśmy się do tajemniczego kraju gdzie w każdej krainie na dzieci czekały zadania do wykonania.  Odwiedziliśmy Krainę Praw do Radości, Krainę Prawa do Szacunku, Krainę Prawa do Upadków i Niepowodzeń, Krainę Prawa do Tajemnic. Ostatnią stacją  była  Kraina Dnia Dzisiejszego. Na zakończenie podsumowaliśmy wiedzę „Misiowymi zagadkami” na temat znajomości praw dziecka .