• Historia Świętego Mikołaja

Dodano 5 grudnia, 2023 przez w Grupa Sówki, Grupa Wiewiórki

W Grupie „Wiewiórki” oraz grupie „Sówki” na zajęciach z religii katechetka Anita Wróbel przeczytał wiersz pt. „Historia Świętego Mikołaja” A. Bomby. Dzieci słuchały z zapartym tchem  o  postaci biskupa, Świętego Mikołaja z Miry. Potem była krótka rozmowa na temat przeczytanej treści. Zwróciliśmy uwagę na to, że Święty Mikołaj dawał przykład jak pomagać innym i sprawiać radość. Obecnie wiele osób go naśladuje i roznosi prezenty, tak jak on dawno temu. Na zajęciach przedszkolaki uczestniczyli również w zabawach ruchowych oraz w zabawie dydaktycznej „Pomocnicy Mikołaja”.