Dodano 6 grudnia, 2023 przez w Grupa Jeżyki

Zgodnie z tradycją  6 grudnia uroczyście obchodziliśmy w przedszkolu mikołajkowe święto. W  dniu Mikołajek nasze przedszkolaki  zamieniły się w pomocników Mikołaja i przyszły do przedszkola w czerwonych czapeczkach. Już od rana zastanawiały się czy Mikołaj odwiedzi  ich salę i czy przyniesie prezenty.  Po przyjściu Mikołaja dzieci przywitały się z niezwykłym gościem. Mikołaj  rozdał wszystkim dzieciom prezenty, za które dzieci podziękowały krótkim wierszykiem.

Dziękujemy kochany Mikołaju, że nie zapomniałeś o nas! Dziękujemy  za wszystkie wspaniałości i wprowadzenie nas w czas radosnego oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia!

.