• Bał karnawałowy…

Dodano 24 stycznia, 2024 przez w Grupa Jeżyki, Grupa Słoneczka, Grupa Żabki, Grupa Zajączki

Karnawał to czas, na który czekają najmłodsi. W dniu 22.01.2024 r. odbył się bal w naszym przedszkolu. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci były przebrane za bohaterów znanych bajek. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce- przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami. Wspólna zabawa przyniosła nam wiele radości. Szkoda, że następny bal za rok.