• Dzień Kolorowej Skarpetki w Jeżykach

Dodano 21 marca, 2024 przez w Grupa Jeżyki

21 marca to nie tylko początek kalendarzowej wiosny, ale również Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa- Dzień kolorowej Skarpetki. W związku z tym dzieci z grupy Jeżyki przyszły do przedszkola w różnych kolorowych skarpetkach. Dzieci uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem kolorowych skarpetek oraz poznały historię dziewczynki chorej na Zespół Downa na podstawie książeczki pt. „ Planeta Imma” a na koniec wykonały prace plastyczną- kolorowe skarpetki.  Podczas pogadanki udało się nam ustalić, że każdy z nas jest na swój sposób inny, różnimy się pod wieloma względami i ta inność i różnorodność jest naturalną rzeczą.

.