• Bal Przebierańców

Dodano 27 stycznia, 2014 przez w Grupa Biedronki

24.01.2014 r. Biedronki po raz pierwszy uczestniczyły w Przedszkolnym Balu Przebierańców.
    Dzieci wyglądały bajecznie w swoich przebraniach!
    Wśród dziewczynek dominowała moda na księżniczki, czarodziejki i motylki. Chłopcy natomiast najchętniej wcielali się w role superbohaterów, kowbojów i szeryfów.
    Te ostatnie nawiązywały do charakteru imprezy, która odbywała się na Dzikim Zachodzie.
    Tańcom i zabawom nie było końca! Największą atrakcją okazało się jednak… łapanie baniek mydlanych!
    Po tanecznym szaleństwie, dzieci posiliły się obiadem, a na koniec udały się na prawdziwą sesję zdjęciową.
    Trzeba przyznać, że zachowywały się niezwykle profesjonalnie!
    Efekty zobaczymy zapewne niebawem!