Dodano 19 stycznia, 2018 przez w Grupa Jagódki

Dnia 19 stycznia 2018r. w grupie Jagódki odbył się Dzień Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się by wziąć udział w obchodach tego święta. Jagódki pod kierunkiem wychowawczyni przygotowały piękną uroczystość, na którą zostali zaproszeni Babcie i Dziadkowie. W zimowo udekorowanej sali dzieci przedstawiły swój program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane ze świętem Babci i Dziadka. Oprócz montażu słowno-muzycznego, goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnucząt. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Przedszkolaki z przejęciem odtwarzały swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Po zakończonym występie, dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami wykonanymi własnoręcznie. W przyjęciu gości i dzieci pomogli rodzice, przygotowując słodki poczęstunek, który był okazją do rozmów, dzielenia sie wrażeniami a przede wszystkim umacnienia więzi rodzinnych i lepszego poznania się. Serdecznie dziękujemy rodzicom za przygotowane słodkości.