• Święto Dziadków 2018

Dodano 9 lutego, 2018 przez w Grupa Biedronki

9 lutego Maluszki gościły w swoim przedszkolu ukochanych Dziadków. Aby podziękować im za dobroć i trud wkładany w swoje wychowanie dzieci zaprezentowały przedstawienie pt. "Smutny Bałwanek" oraz obdarowały gości własnoręcznie przygotowanymi podarunkami. Były to niezmiernie wzruszające chwile, gdyż znacznie większa część publiczności po raz pierwszy widziała swoje wnuki w "przedszkolnej odsłonie". Po występie rodzice zaprosili wszystkich na przygotowany przez siebie poczęstunek. Wychowawca serdecznie dziękuje seniorom za przybycie, a mamom za pomoc w organizacji.