• Zabawa karnawałowa w grupie „Wiewiórki”

Dodano 8 lutego, 2018 przez w Grupa Wiewiórki

„Bal, bal, niech żyje bal…”- dnia 08.II.2018r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. Na początku dzieci zaprezentowały stroje balowe. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się zabawy i konkursy. Podczas spotkania, za sprawą miłego gościa dzieci zatańczyły Chihuahua i  Krasnoludki. Nie zabrakło również tańców przy znanych piosenkach.

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu pięknych balowych strojów oraz słodkiego poczęstunku.