• Bliskie spotkania z książką

Dodano 11 maja, 2018 przez w Grupa Biedronki

Jednym z najciekawszych dla dzieci tematów są zwierzęta, zwłaszcza te, które mogą spotkać w swoim otoczeniu. Maluszki w ubiegłym tygodniu poznawały zwierzęta domowe i gospodarskie. Dzięki książce "Mama Mu czyta", wyjętej z "Walizki Wyobraźni" w centrum zainteresowania znalazła się KROWA. Dzieci wraz z bohaterem książki próbowały odpowiedzieć na pytanie "dlaczego mleko jest białe?".
    Aby jeszcze bardziej rozbudzić zainteresowania czytelnicze Biedronki udały się do Biblioteki Publicznej, gdzie założyły grupową kartę biblioteczną i wypożyczyły wybrane przez siebie książki.