• Gość Słoneczek- mama Fabiana

    Dodano 18 października, 2018 przez w Grupa Słoneczka, Mały miś w świecie wielkiej literatury

    Grupa „Słoneczka” w bieżącym roku szkolnym realizuje program „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” oraz innowację pedagogiczną „Mały Miś w świecie wielkiej literatury- preorientacja zawodowa dzieci w wieku przedszkolnym”. W ramach powyższych działań dzieci zapraszają do przedszkola gości, w tym swoich rodziców w celu wspólnego czytania oraz poznania różnych ciekawych zawodów. Pierwszym czytającym rodzicem, który odwiedził „Słoneczka” była p. Justyna Ziemczak, mama Fabiana. Pani Justyna przeczytała dzieciom krótką książeczkę, utrwaliła z dziećmi figury i kształty, przygotowała dla dzieci zagadki oraz prezent w postaci słodkiego misia. Na koniec był pamiątkowy wpis do naszej misiowej kroniki i wspólna fotografia. Serdecznie dziękujemy p. Justynie za wizytę w przedszkolu.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji