• Słoneczka czytają dla Misia Miodka

    Dodano 31 października, 2018 przez w Grupa Słoneczka, Mały miś w świecie wielkiej literatury

    Miś Miodek już na dobre zaprzyjaźnił się ze „Słoneczkami”. Dzieci bardzo lubią zajęcia z małym przyjacielem. Miś codziennie też odwiedza kolejne dziecko w domu, aby wysłuchać ciekawej bajki czytanej specjalnie dla niego. Niestety,  Miodek nie może jednocześnie odwiedzić wszystkich dzieci, dlatego „Słoneczka” postanowiły, że będą czytać misiowi w swojej sali. Pierwsze odważne dzieci, które czytały dla misia i kolegów z grupy to Maja, Marysia, Amelia, Pawełek i Łukasz. Gratulujemy!

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji