• Poznajemy pracę ogrodnika

    Dodano 5 kwietnia, 2019 przez w Grupa Jeżyki

    W piątek maluchy podjęły się bardzo odpowiedzialnego zadania. Z pomocą pań posadziły wiosenne kwiatki – bratki i stokrotki na przedszkolnych rabatach. Zobowiązały się także do codziennej pielęgnacji – podlewania i doglądania roślinek. Pomysł sadzenia bardzo spodobał się dzieciom, które z uśmiechem na twarzach oraz dużym zaangażowaniem pracowały przy swoich roślinkach. Sadzenie kwiatów poprzedził cykl zajęć podczas, którego dzieci poszerzały wiadomości na temat niezbędnych warunków do rozwoju roślin a także założona została uprawa groszku w kąciku przyrodniczym.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji