• Przedszkolaki w Filharmonii

    Dodano 30 maja, 2019 przez w Grupa Wiewiórki

    Dnia  30 maja 2019r. przedszkolaki z okazji „Dnia Dziecka” wybrały się na koncert do Filharmonii Kaliskiej. Podczas koncertu scena zamieniła się w scenę operową. Dzieci miały okazję posłuchać głosów operowych oraz utworów muzycznych w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Kaliskiej.  Z wielkim zainteresowaniem przedszkolaki oglądały śpiewaków koncertowych wcielających się w bajkowe role. Było to nowe doświadczenie, ponieważ dzieci uczestniczyły w takim koncercie po raz pierwszy.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji