• Dzień Pluszowego Misia w grupie Słoneczka

Dodano 25 listopada, 2019 przez w Grupa Słoneczka, Mały miś w świecie wielkiej literatury

25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia, jednocześnie realizując IV moduł  projektu Mały miś w świecie wielkiej literatury. Dziś dzieci zaprosiły do przedszkola swoje ulubione pluszaki, które przedstawiły misiowi Guciowi i misiowi Cukierkowi. Podczas zajęć Słoneczka wysłuchały Bajki o małym szmacianym misiu, wzięły udział w zabawach ruchowych, zorganizowały przyjęcie dla pluszowych przyjaciół, wykonały pracę plastyczną, a na koniec w zespole opracowały Misiowy regulamin małego czytelnika. To był pracowity, ale zarazem bardzo miły dzień. W nagrodę dzieci otrzymały medale „Przyjaciół pluszowego misia”.