• Goście Słoneczek- uczniowie klasy Ib

    Dodano 5 listopada, 2019 przez w Grupa Słoneczka, Mały miś w świecie wielkiej literatury

    W ramach projektu Mały Miś w świecie wielkiej literatury dzieci z grupy Słoneczka odwiedzili uczniowie klasy Ib wraz z wychowawczynią Panią Elizą Wójcik. Część dzieci z klasy pierwszej jeszcze przed wakacjami bawiła się w sali Słoneczek i to właśnie oni zaprezentowali przed młodszymi kolegami swoje umiejętności. Beatka, Gabrysia, Maja i Wojtek przepięknie przeczytali wiersze i krótkie opowiadania, a Marysia i Beata brawurowo zaśpiewały piosenkę pt. „Kaczka Dziwaczka”. Uczniowie w podziękowaniu od misia Gucia otrzymali dyplom oraz słodkiego cukierka. Spotkanie było też okazją do wspólnej zabawy.

    Serdecznie dziękujemy uczniom za przybycie i mile spędzony czas oraz za pyszne cukierki i ciasteczka.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji