• Zmisiowany Dzień Matematyki

Dodano 2 marca, 2020 przez w Grupa Motylki, Mały miś w świecie wielkiej literatury

Matematyka to nauka, która kształtuje i uczy dzieci, jest fundamentem logicznego myślenia. Pełni ważną funkcję w procesach poznawania i rozumienia otaczającego świata. W ramach realizacji kolejnego modułu projektu MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY dziś 2 marca matematycy z grupy „Motylki” świętowali Zmisiowany Dzień Matematyki. Celem takich zajęć jest wpływ na intelektualny rozwój, dzięki czemu dzieci lepiej poznają i rozumieją otaczający świat. Przedszkolaki m.in. liczyły, klasyfikowały przedmioty ze względu ma wielkość i kolor oraz doskonaliły orientację przestrzenną na własnoręcznie wykonanych misiowych kartach pracy. Wszystkie zadania dzieci wykonywały z ogromnym zaangażowaniem i radością.