• Misiowa gimnastyka

    Dodano 27 listopada, 2020 przez w Grupa Wiewiórki

    Dnia 25 listopada grupa „Wiewiórki” uczestniczyła w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Pomimo coraz  nowocześniejszych i  atrakcyjniejszych zabawek, to i tak pluszowy miś jest jedną z ulubionych zabawek dzieci. Z okazji święta tej przytulanki każdy z przedszkolaków miał możliwość przygotować misia samodzielnie. Po zakończeniu pracy powstała wesoła puchata rodzinka. Tego dnia dzieci poznały historię pierwszego pluszowego misia,  układały puzzle, kolorowały misie oraz wspólnie bawiły się przy piosence o misiu. Przedszkolaki wysłuchały opowiadania „O Misiu Tytusku- leniuszku i łakomczuszku” J. Niedbały. Nauczyciel zwrócił uwagę na promowanie zdrowego trybu życia min. uświadomienie dzieciom jak ważny jest dla nich ruch.   Dlatego dzieci zostały zaproszone do wspólnej misiowej gimnastyki.  Na zakończenie tego dnia przedszkolaki bawiły się w zabawę słuchową pt. ,,Miś szuka miodu” oraz otrzymały emblemat misia. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji