• Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka

Dodano 18 stycznia, 2021 przez w Grupa Żabki

18 stycznia sympatyczny bohater powieści Aleksandra Milne, Kubuś Puchatek był bohaterem zajęć w grupie Żabki. Ukochany przez dzieci pluszowy miś o bardzo małym rozumku uczestniczył w wielu zabawach i niespodziankach przygotowanych na jego cześć. Dzieci odśpiewały sto lat huśtając misia na kolorowej chuście, wykonały kolorowanki, spróbowały przysmaku Kubusia czyli pysznego miodku. Za wykonanie wszystkich misiowych zadań dzieci otrzymały medale. Zajęcia zakończyły się zrobieniem pamiątkowych zdjęć. Zachęcamy wszystkich do czytania książek i czasopism, których bohaterem jest Kubuś Puchatek i gromadka jego przyjaciół.