• Zabawa z kodowaniem na dywanie u Zajączków

    Dodano 21 stycznia, 2023 przez w Grupa Zajączki

    Zajączki realizują kolejne temat z innowacji pedagogicznej. Bardzo chętnie bawią się z matą do kodowania. Sprawia im to wiele radości i zadowolenia. Powierzone zadania realizują samodzielnie i z wielkim zaangażowaniem.  W trakcie zajęć dzieci układały konstrukcje z kart wg wzoru. Zabawy z kodowaniem są pełne radości: otwierają umysł, rozwijają  umiejętności logicznego myślenia, rozumienia i wnioskowania. Kształcą wyobraźnie i kreatywność u dzieci.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji