• Lekcje patriotyzmu

    Dodano 17 listopada, 2023 przez w Grupa Wiewiórki

     Mienione dwa tygodnie dały nam wiele okazji do różnorodnych zabaw, działań oraz rozmów na temat wysłuchanych wierszy, opowiadań, legend o tematyce patriotycznej. Przedszkolaki poznały Symbole Polski, stolicę Polski, wykonały prace plastyczne oraz uczestniczyły w zajęciach gimnastycznych pt. „Sprawni jak żołnierze”. Celem zajęć było zachęcanie dzieci do pozytywnych postaw patriotycznych oraz uczenie dzieci poszanowania i miłości do ojczyzny. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji