• Spotkanie z fizjoterapeutą

Dodano 13 kwietnia, 2024 przez w Grupa Wiewiórki

Przedszkolaki spotkały się z panią Kasią – mamą Tomasza, która jest fizjoterapeutą. Głównym celem spotkania było zapoznanie dzieci z zawodem fizjoterapeuty oraz propagowanie zdrowego stylu życia. Dzieci dowiedziały się, że fizjoterapeuta to osoba, która przez ćwiczenia i zabiegi pomaga ludziom chorym. Przedszkolaki dowiedziały się w jaki sposób dbać o prawidłową postawę ciała, oraz jak powinno się prawidłowo oddychać. Dzieci miały okazję uczestniczyć w ćwiczeniach ruchowych, relaksacyjnych oraz oddechowych. Zabawy odbywały się z ciekawymi dla dzieci pomocami. Przedszkolaki były bardzo aktywne i zadowolone. Serdecznie dziękujemy Pani Kasi za ciekawy i profesjonalny sposób przedstawienia dzieciom zawodu, który wykonuje.