• Wycieczka na Ścieżkę Zdrowia w Wolicy

Dodano 13 kwietnia, 2024 przez w Bez kategorii, Grupa Sówki, Wydarzenia

Słoneczna i ciepła wiosna zachęciła dzieci z grupy Sówki i Wiewiórki na wycieczkę i spacer po Ścieżce Zdrowia w Wolicy. Dzieci poznają otaczającą przyrodę zmysłami: wzrokiem, węchem, dotykiem i słuchem. Znajdująca się w Wolicy Ścieżka Zdrowia, to szereg obiektów sportowych ulokowanych w różnych miejscach na całym terenie. Przedszkolaki przechodzili po równoważni, podciągali się, robili skłony, przysiady i wiele innych. Przedszkolaki potraktowały to jako wielkie wyzwanie i z wielkim zapałem oraz radością pokonały wszystkie elementy ścieżki zdrowia.